Nxemje

Shitet nga: Gzim 20 Tet 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
magro krom 4 kilovat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim