Nxemje

Shitet nga: Nxemje 07 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shiten nxemja me. 10 radjatora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim