Nxemse me plinë

Shitet nga: Drilon 02 Tet 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemse me plinë ne gjendje te mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim