Shitet kalldaja qendrore me dru dhe pelet.

Shitet nga: Te Haxhia 28 Tet 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kalldajen qendrore me dru dhe pelet (Centrememtal) 70kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim