Shitet kamini ne gjendje perfekte nje dimer i perd

Shitet nga: visar 02 Tet 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kamini o ne gjendje perfekte vetem disa muaj inperdorur siq shihet ne foto dhe me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim