Shporet

Shitet nga: Artan 14 Nën 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin në gjendje shum të mir shum pak i perdorur.për me shum mund të kontaktoni ne nr 045645043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim