Shporet

Shitet nga: Artan 19 Nën 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin në gjendje të rregullt shum pak i perdorur. Për më shum thirr ntel 045645043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim