Shporet i druve

Shitet nga: xxxx 15 Jan 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet shporeti i druve ne gjendije
shum te mire oshte alfa por mashum informata me kontaktoni ne numrin 044920112 ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim