Shporet ne gjendje te regullt

Shitet nga: Fatime ukaj 24 Tet 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti ne gjendje te regullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim