Shporet per ngrohje qendrore me nafte

Shitet nga: Hajdari 23 Jan 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin per ngrohje qendrore me nafte, ne gjendje te rregullt. I perdorur vetem 2 dimra. Per informate na telefononi ne 049268778.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim