Shporet per nxemje

Shitet nga: Hyle kastrati 14 Tet 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporet per nxemje qendrore me dru 2 vite i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim