Shporet per nxemje

Shitet nga: Nusha Kastrati 15 Tet 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporet per nxemje qendrore me dru dy vite I perdorur te markes Centrometal prodhim kroat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim