Shporet

Shitet nga: Bedri xhylani 24 Gsh 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporet alfa 70 orgjinal shum pak i perdorur me qmim 240 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim