Shporet

Shitet nga: hhh 30 Sht 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje shume te mire dhe pothuajse aspak i perdorur. Per me shume mund te kontaktoni ne nr 045645043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim