Shporet

Shitet nga: Aaaaa 06 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje shume te mire dhe krejt pak i perdorur. Per me shume munde te kontaktoni ne numrin --> 045645043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim