Shporet

Shitet nga: Artani 15 Nën 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin në gjendje shum të rregullt pjek shum mir për më shummm thirrni në tel 056645043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim