Shporeti druve

Shitet nga: Kreshnik 03 Jan 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti i druve i kategoris Alfa
Furre me dimensione 55×50
I veshur me Gus
1 muaj i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim