Stufa per nxemje qendrore me nafte

Shitet nga: Roni 20 Tet 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes dy stufa per nxemje qendrore me nafte 33kw jane ne gjendje te rregullte per informacion me shume ne 049664498
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim