TERMO 4sh

Shitet nga: krenar spahija 04 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon 4sh, eshte ne gjendje te regullt dhe pa defekt, per mbushjen e termos nevoitet priz monofazore por mund te behet edhe me priz tre fazore. Le te na kontaktojn vetem blersit serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim