Termo

Shitet nga: termo 23 Shk 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes termo ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim