Termo

Shitet nga: Besfort 05 Sht 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo në gjendje të rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim