Termo 3.5

Shitet nga: Termo 20 Dhj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Termo 3.5 ne gjendjtre te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim