Termo 4.5

Shitet nga: Abdullah 22 Tet 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon 4.5 ne gjendje shum te mir. Cmimi i diskutueshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim