Termo 4

Shitet nga: Zarife Tahiri 14 Tet 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon 4 në gjendje te rregullt pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim