Termo 6she

Shitet nga: Xhelal 31 Tet 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termoja eshte e madhesise 6, eshte funkfunksionale dhe e ka bazamentin me rrota per levizje. E vetmja e mete eshte se i eshte djegur njera nga nxemeset.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim