Termo AEG 4.5 dhe (Elind 3.5 osht shitè )

Shitet nga: Termo 05 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo AEG 4.5 n'gjendje te regullt pune,100euro
Çmimi i rri 280 euro,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim