Termo AEG

Shitet nga: er 19 Nën 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Termo AEG 6 në gjendje funkcionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim