Termo-akumulus

Shitet nga: Fetije Dema 07 Shk 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nje termo-akumulus rryme nr.6 i prodhimit te vjeter por gadi i pa perdorur ne gjendje fantastike ngjyre hiri e qelet -drap.e pershtatshme per zyrra apo banese.qmimi tejet i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim