Termo ne gejndje perfekte

Shitet nga: Tefik 05 Dhj 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje perfektt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim