Termo ngrohese

Shitet nga: rron 08 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
termo ngrohese shum e pershtatshme per ngrohje me hargjimin e rymes minimale pake perdorur dhe ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim