Termo ngrohese

Shitet nga: Muhamed 03 Dhj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon ne gjendje te regullt
Ajo o prodhim Magnohrom.
Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim