Termo per ngrohje

Shitet nga: Naser 22 Jan 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo per ngrohje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim