Termo

Shitet nga: ddddd 10 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet TERMO e madhesise 3.5 shume pak e perdorur ne gjendje te rregullt.
Nr per kontakt 049889-903 044267-754
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim