Termo

Shitet nga: ditaa 11 Tet 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes termo 4 osht ne gjendje shum te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim