Termo

Shitet nga: Riki 19 Tet 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo tresh ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim