kamin

Shitet nga: Beka japanci 26 Sht 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin 18 kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim