klim

Shitet nga: luljeta 08 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Klima fuego gjendje tregullt shitet me qmim te volitshem e perdorur shum pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim