Shiten elementet e banjos

Shitet nga: Hashim 15 Jan 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shitet elementet e banjos, tushkabina, llavabova dhe sholja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim