Shitet Kamini

Shitet nga: Samko 28 Gsh 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes kaminin per ngrohje shtepiake e cila eshte ne gjendje te rregullte dhe eshte i perdorur cmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim