bojleri i madhe me rrym i sapo ardhur 400l 200eur

Shitet nga: avni 15 Dhj 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
ne gjendje shum te mir kont 044732878dhe viber049588184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim