lavatriqe

Shitet nga: granit 07 Pri 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
shesim teknik te perdorun me garancion prej 6 muajve deri 24 muajve te importuar prej danimarkes te firmav boterore voss miele aeg siemens lg samsung etj frigorifera shporeta lavatriqe en larse si dhe pjes rezerv per te gjitha llojet;gjindemi ne zajm te klines rruga pej-prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim