Aparat i kafeve

Shitet nga: Liridon Islamaj 27 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Aparati është ne gjendje shum te mir dhe ka or pune shum pak, me veti posedon edhe Mullirin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim