Aparat per thonj

Shitet nga: Albijonta 13 Pri 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Jan nga gjermania, 1 makin per gryerje te thonjeve me rym dhe aprati (furra) per thonj e cila eshte me 3 neona shum pak te perdora po thuajse te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim