Invertor dhe bateri shum pak i perdorum

Shitet nga: Andi 09 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
INVERTOR ME BATERI SHUM PAK I PERDORUR NE GJENDJE PERFEKTE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim