Komod CdMp3 Lavatriqe Arqelik Mobil Sonyerikson

Shitet nga: Komod Cd Mp3 Lavatriqe Arqelik Mobil 22 Mar 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shiten keto gjera shume urgjent

Komoda e punuar per qef me material te mire e porositur ekstra nuk eshte perdorur fare sapo eshte porosit eshte shtru hipercuki ne kat dhe nuk e zene me

Komoda 240 euro

Shitet Lavatriqja Arqelik eshte e perdorur punon

Lavatriqja 70 Euro

Shitet Mp3 Cd Grundig e rre ne paketim pa perdorur

CD MP3 Grundig 25 Eu


Shitet Sony Ericson i perdorur me WIFI
Viber , What UP, FB, Instagram Cam 5.o Megapixel

Sony Ericson 25 Euro


Komoda 240 euro
Lavatriqe 70 euro
Grundig 25 euro
Telefoni 25 euro

Per te gjitha mundemi me bo nga pak zbritje edhe ndrrimi eshte i mireseardhur.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim