Komod shume e pershtatshme

Shitet nga: Komoda 08 Tet 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Komoda shume e pershtatshme per te gjitha dhomat dhome gjumi sallon.

Eshte e porositur extra e punuar per qef por e kam shtruar hipercukin dhe tanime nuk me pershtatet lartesia nuk e nxen ne dhome kjo eshte arsyeja e shitjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim