Kuzhina

Shitet nga: Fortesa 18 Shk 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shes kuzhinën komplet 500€ është e përdorur por e ruajtur.Graniti është nga firma Elsa.Frigoriferi dhe frizi janë në gjendje të rregullt edhe shporeti I rrymës dhe aspiratori po ashtu kurse makina e enëve dhe furra nuk punojnë por mund të rregullohen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim