LLuster Klasik - Shumë i bukur dhe Kualitativ

Shitet nga: Gimi 09 Shk 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Llusteri është i arrdhur nga Kina ka gjithsej 5 vende për poqa.

Mos hezitoni na kontaktoni :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim