PUNIME NGA DRURI DYER DRITARE VERANDA TAVOLINA K..

Shitet nga: Gani 11 Qer 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
-Bejm punimin e te gjitha produkteve nga druri: si dyer dritare tavolina karrika veranda si dhe shum sherbime tjera mund te bejm marrveshje edhe me mundesi ndrrimi per me shum kontak,
044-139-248 dhe 049-126-129
TRANSPORTI NE GJITH KOSOVEN.
+37744-256-856 VIBER..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim