Pegull Moulinex+Nordica 10 euro copa

Shitet nga: tafa 09 Shk 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shes dy Peglla:
Nji Moulinex
Nji Nordica
qmimi 10 euro copa dhe ne gjendje te mir
Arsya e shitjes se kam edhe dy te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim